Chilská vína

Informace

Novinky

Slevy

Nejprodávanější produkty

Chilská vína

Chilská vína  Počet produktů: 24

Chilská vína jsou příjemná, ovocná, nezaměnitelná a výrazně buketní. 

Je to přibližně třicet let, co se Chile prosadilo jako země s vynikajícími podmínkami pro pěstování vína. Do nové vinařské oblasti začaly rychle proudit mohutné investice z celého světa a tak se dnes tato dlouhá, úzká země na úpatí And nazývá "výkladní skříň" Jižní Ameriky a d...

Chilská vína jsou příjemná, ovocná, nezaměnitelná a výrazně buketní. 

Je to přibližně třicet let, co se Chile prosadilo jako země s vynikajícími podmínkami pro pěstování vína. Do nové vinařské oblasti začaly rychle proudit mohutné investice z celého světa a tak se dnes tato dlouhá, úzká země na úpatí And nazývá "výkladní skříň" Jižní Ameriky a díky novým moderním technologiím a skvělým podmínkám produkuje vína světové třídy.

Úspěch Chile je navíc podtržen faktem, že bylo jedinou zemí, která díky přírodním podmínkám nebyla zasažena pohromou révokaze phyloxery, životnost révy je zde tedy několikanásobně delší.

Nabízíme Vám vína z vinařství Viu Manent. Toto malé rodinné vinařství, bylo založeno v roce 1935. Vyrábí vybraná vína produkovaná z hroznů ze třech vinic chilského údolí Colchagua, které se rozprostírá na ploše 300 hektarů a část vedle ležícího údolí Casablanca. Tato vína jsou zastoupena na nejvýznamnějších světových trzích, pravidelně se umisťují na předních místech v mezinárodních soutěžích a na místních soutěžích vždy dostávají vysoký počet bodů.

Zobrazit

Podkategorie

  • TerraMater

    V roce 1996, 3 sestry rodu Canepa, -Gilda, Edda a Antoinette, se rozhodly pro založení vinařství. Vášeň pro výrobu vína bylo v rodině od 30.let. Rodiny se rozhodly sjednotit své vinice s novým vinným sklípkem poslední generace, čímž založili TerraMater. TerraMater představuje perfektní kombinaci tradičního chilského vinařství,  vysoce kvalitních vín a neustálou snahu o inovaci. 

    Viña TerraMater se během celé své historie podařilo zachytit to nejlepší, co nám Matka Země může nabídnout ve svých vínech, čímž se řadí k nejvýznamnějším producentům údolí Maipo. Vinařství, jedinečně navržené a obklopené kopci, mlčky pozoruje a chrání vína v srdci oblasti známé jako Isla de Maipo. Má kapacitu 8,5 milionu litrů, špičkovou technologii, která umožňuje uchovávat víno za nejlepších skladovacích podmínek. Stavba, která umožňuje celodenní vnikání přirozeného světla, zlepšuje kvalitu práce pracovníků a šetří energii. Současně aerodynamická konstrukce zachovává teplý vzduch v horní části, což umožňuje udržovat vína v optimálních teplotních a vlhkostních podmínkách přirozeným a přátelským způsobem k prostředí. 

  • Viu Manent

    Viu Manent je chilské vinařství ve vlastnictví rodiny Viu. Bylo založeno v roce 1935, kdy Miguel Viu Garcia (Katalánský přistěhovalec) a Augustine a jeho dva synové  Vinařství Viu založili v Santiagu de Chile, zapojili  se do obchodu a balení vín pro místní trh pod značkou "Vína Viu". V roce 1966, Miguel Viu Manent snil o tom své vlastní produkci vína. Koupil Hacienda San Carlos de Cunaco v Colchagua. Tato stará tradiční vinice měla 150 ha starých a vznešených francouzských vinic, sklep a zámek.

Zobrazují se 1 – 24 z 24 položek
Zobrazují se 1 – 24 z 24 položek