Rakouská vína

Informace

Novinky

Slevy

Nejprodávanější produkty

Rakouská vína  Počet produktů: 12

Podkategorie

 • Weingut R&A Pfaffl

  Rodinné vinařství Pfaffl bylo zvoleno Evropským vinařstvím roku 2016. 

  Sourozenci Roman Josef a Heidi vedou vinařství společně. Roman Josef se stará o veškerou výrobu vína. Jen pro něj velmi důležité, aby veškeré aktivity spojené s výrobou vína vykonával osobně. Jeho sestra Heidi Fischer se stará o obchod a marketing. 

  V současné době pěstují hrozny na 110ha. V roce 1978 měla rodina ve vlastnictví pouze 0,75ha vinic. Od roku 1996 došlo k velkému nákupu vinic, kdy rodina zakoupila zhruba 70ha. Viniční tratě jsou rozptýleny kolem Stettenu ve Weinviertel a v nedaleké Vídni. Díky rozmanitosti poloh vinice má rodina možnost zpracovávat vína v různých variacích. 

  Etiketa - kosočtverec - rodinná obchodní značka - značí vše, co je ve vínech obsaženo - práce ve vinici, přesnost ve sklepě, vášeň pro vína a pro vinařství. 

  Spousta ruční práce, úctyhodné zacházení s přírodou a pohled na vše jako na celek je pro vinařství PFAFFL velmi důležité. Pečlivé zušlechťování a hluboký smysl pro rostlinu umožňují reagovat každý rok na povětrnostní podmínky a produkovat vysokou kvalitu vín. 

Zobrazují se 1 – 12 z 12 položek
Zobrazují se 1 – 12 z 12 položek