Rodinné vinařství Sedlák

Informace

Novinky

Nejprodávanější produkty

Rodinné vinařství Sedlák  Počet produktů: 22

Rodinné vinařství Sedlák Velké Bílovice. Vinařství, které v roce 2006 obnovili bratranci Milan a Jaroslav Sedlákovi. Od té doby se stalo jedním z nejpopulárnějších vinařství v České republice. Hospodaří pouze na velkobílovických vinicích a pěstují odrůdy, které se vždy na velkobílovicku pěstovaly.  Vlastní vysázená plocha vinic je přibližně 17 ...

Rodinné vinařství Sedlák Velké Bílovice. Vinařství, které v roce 2006 obnovili bratranci Milan a Jaroslav Sedlákovi. Od té doby se stalo jedním z nejpopulárnějších vinařství v České republice. Hospodaří pouze na velkobílovických vinicích a pěstují odrůdy, které se vždy na velkobílovicku pěstovaly.  Vlastní vysázená plocha vinic je přibližně 17 hektarů. Klimatické a půdní podmínky mají významný vliv na originální charakter moravských vín, pro něž jsou příznačné ovocné tóny, jemné aroma, lehkost a svěžest.
Rod Sedláků hospodaří na vlastních vinicích už po čtyři generace. Ve vinicích  vždy pomáhali v práci koně Miloš a Dobroš a proto se stal sedlák s koněm symbolem rodinného vinařství objevující se na každé etiketě. Znamená poctivost v přístupu k vínům i lidem. 

Zobrazit
Zobrazují se 1 – 22 z 22 položek
Zobrazují se 1 – 22 z 22 položek