Kategorie

Informace

Novinky

Slevy

Nejprodávanější produkty

O nás

Jsme stále v běhu, baví nás šířit dobrá vína a nabízet kvalitní servis. 

Neustále rozšiřujeme naši nabídku - momentálně jsme přivezli přímo z Itálie Sprizt, Gleru a Frizzante 

ve 12l, 20l a 24l balení polykeg. Jsme licencovaní dovozci, proto si sami vybíráme jen tu nejvyšší kvalitu dovážených vín. 

O naše zákazníky se staráme nejen 5pracovních dní, ale náš e-shop a Facebook je vám k dispozici stále. 

Naším hlavním cílem je bezpečně doručit objednané zboží v co nejkratším termínu k zákazníkovi, poradit, pomoci, zařídit.  Pokud vám v naší nabídce vína cokoli chybí, neváhejte se na nás obrátit. 

Najdete nás i na MALL.CZ

Společnost VINIP, s.r.o. je distributor a dovozce vín se sídlem v Praze 4 Kunraticích. Jsme výhradním dodavatelem českých a evropských vinařství – cca 1000 položek -  včetně vín z nového světa. Na trhu působíme již od roku 2004. Kromě nabídky širokého sortimentu lahvových i sudových vín poskytujeme kompletní sommelierský servis pro gastronomii, catering a maloobchod. Distribuci zajišťujeme vlastními automobily po Praze a středních Čechách. Do ostatních regionů ČR Vám zboží dopravíme ve spolupráci s naším smluvním partnerem.  Mezi naše zákazníky patří jak velké sítě restaurací, cateringových společností a firem, tak menší restaurace i soukromí či firemní odběratelé. Dokážeme vyhovět i Vám - zkuste a uvidíte.

Pro Vaši firemní akci či prezentaci jsme schopni dovézt jakékoli množství vína do 24-48 hodin. A v případě, že vámi objednané víno všechno nespotřebujete, odvezeme je zase zpět.

Navíc zajistíme i řízenou degustaci vína s výkladem pro Vás a Vaše klienty na Vámi vybraném místě.

Poskytneme služby našeho sommeliera pro jakoukoli příležitost.

Případně můžeme zajistit pobyt na jižní Moravě v některém z moravských sklípků.

Reklamní a dárkové doplňky:
- velký výběr papírových taštiček, boxů a kazet na víno, dřevěných stojánků s možností vypálení či potištění Vaším logem či jiným textem