Kategorie

Informace

Novinky

Slevy

Nejprodávanější produkty

O nás

O naše zákazníky se staráme i v této nelehké době. Naším hlavním cílem je bezpečně doručit objednané zboží v co nejkratším termínu k zákazníkovi.

Dbáme na zdraví  našich zaměstnanců - používáme ochranné pracovní pomůcky - roušky, jednorázové rukavice, ve zvýšené míře dezinfekční prostředky, dodržujeme bezpečné vzdálenosti mezi sebou.

Dbáme na zdraví také našich zákazníků - auta jsou denně důkladně dezinfikována.

Najdete nás i na MALL.CZ

Společnost VINIP, s.r.o. je distributor a dovozce vín se sídlem v Praze 4 Kunraticích. Jsme výhradním dodavatelem českých a evropských vinařství – cca 1000 položek -  včetně vín z nového světa. Na trhu působíme již od roku 2004. Kromě nabídky širokého sortimentu lahvových i sudových vín poskytujeme kompletní sommelierský servis   pro gastronomii, catering a maloobchod. Distribuci zajišťujeme vlastními automobily po Praze a středních Čechách. Do ostatních regionů ČR Vám zboží dopravíme ve spolupráci s naším smluvním partnerem.  Mezi naše zákazníky patří jak velké sítě restaurací, cateringových společností a firem, tak menší restaurace i soukromí či firemní odběratelé. Dokážeme vyhovět i Vám - zkuste a uvidíte.

Pro Vaši firemní akci či prezentaci jsme schopni dovézt jakékoli množství vína do 24-48 hodin. A v případě, že vámi objednané víno všechno nespotřebujete, odvezeme je zase zpět.

Navíc zajistíme i řízenou degustaci vína s výkladem pro Vás a Vaše klienty na Vámi vybraném místě.

Poskytneme služby našeho sommeliera pro jakoukoli příležitost.

Případně můžeme zajistit pobyt na jižní Moravě v některém z moravských sklípků.

Reklamní a dárkové doplňky:
- velký výběr papírových taštiček, boxů a kazet na víno, dřevěných stojánků s možností vypálení či potištění Vaším logem či jiným textem

- speciální papírové či cínové etikety dle Vámi schváleného grafického návrhu (možno vytvořit jakýkoli grafický návrh)

- nálevka na víno - též s jakýmkoli grafickým návrhem.