Vinařství Lahofer

Informace

Novinky

Slevy

Nejprodávanější produkty

Vinařství Lahofer

Vinařství Lahofer  Počet produktů: 11

Vinařství Lahofer je jedním z největších pěstitelů vinné révy v ČR, obhospodařuje kolem 430ha plochy vinic. Vinařství LAHOFER se opírá o silnou vinařskou tradici na Znojemsku, kterou dále  rozvíjí pomocí nejmodernějších vinařských postupů a technologií. Vinařství Lahofer  vyrábí veškerá vína z vlastních vinic (s výjimkou speciální řady francouzs...

Vinařství Lahofer je jedním z největších pěstitelů vinné révy v ČR, obhospodařuje kolem 430ha plochy vinic. Vinařství LAHOFER se opírá o silnou vinařskou tradici na Znojemsku, kterou dále  rozvíjí pomocí nejmodernějších vinařských postupů a technologií. Vinařství Lahofer  vyrábí veškerá vína z vlastních vinic (s výjimkou speciální řady francouzských vín), část produkce hroznů pak dále prodává ostatním výrobcům vína. Společnost vznikla ve Znojmě v roce 2003 jako První znojemská vinařská a.s. a pod tímto názvem uvedla na trh první tři ročníky přívlastkových vín - 2003, 2004 a 2005.

Rok 2006 byl pro společnost zlomovým díky dokončení a zprovoznění nového výrobního areálu v Dobšicích u Znojma. V souvislosti se změnou sídla změnila společnost i vlastní značku. Tu inspirovala postava dobšického rodáka, uměleckého řezbáře Jana Lahofera. 

Zobrazit
Zobrazují se 1 – 11 z 11 položek
Zobrazují se 1 – 11 z 11 položek