TerraMater

Informace

Novinky

Slevy

Nejprodávanější produkty

TerraMater  Počet produktů: 13

V roce 1996, 3 sestry rodu Canepa, -Gilda, Edda a Antoinette, se rozhodly pro založení vinařství. Vášeň pro výrobu vína bylo v rodině od 30.let. Rodiny se rozhodly sjednotit své vinice s novým vinným sklípkem poslední generace, čímž založili TerraMater. TerraMater představuje perfektní kombinaci tradičního chilského vinařství,  vysoce kvalitních...

V roce 1996, 3 sestry rodu Canepa, -Gilda, Edda a Antoinette, se rozhodly pro založení vinařství. Vášeň pro výrobu vína bylo v rodině od 30.let. Rodiny se rozhodly sjednotit své vinice s novým vinným sklípkem poslední generace, čímž založili TerraMater. TerraMater představuje perfektní kombinaci tradičního chilského vinařství,  vysoce kvalitních vín a neustálou snahu o inovaci. 

Viña TerraMater se během celé své historie podařilo zachytit to nejlepší, co nám Matka Země může nabídnout ve svých vínech, čímž se řadí k nejvýznamnějším producentům údolí Maipo. Vinařství, jedinečně navržené a obklopené kopci, mlčky pozoruje a chrání vína v srdci oblasti známé jako Isla de Maipo. Má kapacitu 8,5 milionu litrů, špičkovou technologii, která umožňuje uchovávat víno za nejlepších skladovacích podmínek. Stavba, která umožňuje celodenní vnikání přirozeného světla, zlepšuje kvalitu práce pracovníků a šetří energii. Současně aerodynamická konstrukce zachovává teplý vzduch v horní části, což umožňuje udržovat vína v optimálních teplotních a vlhkostních podmínkách přirozeným a přátelským způsobem k prostředí. 

Zobrazit
Zobrazují se 1 – 13 z 13 položek
Zobrazují se 1 – 13 z 13 položek