Zajíci ze Zaječí

Informace

Novinky

Slevy

Nejprodávanější produkty

Zajíci ze Zaječí   Počet produktů: 2

Jiří Vajbar & Pavel Makuch Zakladatelé rodinného vinařství ZAJÍCI ZE ZAJEČÍ Co jiného se může stát, když se dva mladí kluci, bratranci, žijící ve středu jižní Moravy, v Rakvicích, od začátku svého života potkávají s vínem, vinicí, hrozny a jejich zpracováním? ZALOŽÍ SI VINAŘSTVÍ!!! Mladé vinařství pro mladé. Vinařství, které se nebojí experi...

Jiří Vajbar & Pavel Makuch Zakladatelé rodinného vinařství ZAJÍCI ZE ZAJEČÍ Co jiného se může stát, když se dva mladí kluci, bratranci, žijící ve středu jižní Moravy, v Rakvicích, od začátku svého života potkávají s vínem, vinicí, hrozny a jejich zpracováním? ZALOŽÍ SI VINAŘSTVÍ!!! Mladé vinařství pro mladé. Vinařství, které se nebojí experimentů, nových technologií a postupů, ale stále uznává jako nejvyšší metu kvalitní moravský hrozen.

Rodinné vinařství dvou mladých kluků, bratranců, kteří jsou ovlivněni moravským vínem od narození. Oba pracovali od dětství na vinici i ve sklepě u svých otců. Dnes se rozhodli jít svou cestou a vyrábět čistá, ovocná, svěží, odrůdově charakteristická moravská zemská vína s optimálním poměrem cena/výkon.

Zobrazit
Zobrazují se 1 – 2 z 2 položek
Zobrazují se 1 – 2 z 2 položek