Kategorie

Informace

Novinky

Slevy

Nejprodávanější produkty

Tipy na dárek

Supertuscan z rukou světoznámého Antonella Conti

Víno je pojmenováno podle místa svého zrodu, kolébky majestátních červených vín kopcovitého Toskánska. Půda těchto vinic je jílovitá, ale zároveň skalnatá. „Sasso al Poggio“ znamená kámen na kopci. Víno je intimním vyjádřením Toskánska, od kořenů vinné révy, které jsou hluboko do půdy, až po rafinované mistrovství vinařství.

Prohlédnout

Vín, které doprovázelo hlavní chod na hostině k příležitosti předávání Nobelových cen

10. prosince 2016. Hostina se uskutečnila v Modré síni stockholmské radnice, kde se pořádají bankety od roku 1934. Akce se tradičně účastnila švédská královská rodina. Poggio Teo bylo podáváno k södermanlandské křepelce na černém česneku a pórku s jeruzalémským artyčokem, nakládanými divokými houbami a omáčkou z pečené kuřecí kůže s hořčičným semínkem.

Prohlédnout

Víno z oblasti snů

Oblast Manduria, která je domovem těchto hroznů, se vyznačuje celoročním teplým a slunečným klimatem s příjemným vánkem, přicházejícím od Iónského moře. Barvu zdejší půdy (terra rossa) ovlivňuje přítomnost oxidů železa, které jí dávají červenou barvu. Víno zrálo 8měsíců v dubových sudech.

Prohlédnout

Značka Memoro - milník v historii Piccini

Značka Memoro - milník v historii Piccini, toskánské rodiny věnující se vinařskému odvětví po čtyři generace. Nová láhev a etiketa řady Memoro, charakterizuje kreativitu vinařství nad rámec pravidel a postupů. Prestižní a klasický styl etikety a kapsle je podpořen spojením tiskových technik, jako je embosované písmo, použití vytlačovaných reliéfů a zlacené fólie. Stejně unikátní je reliéfní logo na hrdle láhve. Na etiketě převládá uznávaná značka a logo Memoro.

Prohlédnout

Víno z vinařství, které nese název „Matka Země“ – to nejlepší z vinic údolí Maipo

Vinařství jedinečně navržené a obklopené kopci, mlčky pozoruje a chrání vína v srdci oblasti známé jako Isla de Maipo. Vinařství má kapacitu 8,5mil.litrů a špičkovou technologii. Víno z nejvyšší řady vín TerraMater.

Prohlédnout

Víno ročníku 2012 z rodiny Piccini

Stříbrná medaile v celosvětové soutěži Decanter 2017 s celkovým bodovým hodnocením 95. Vína je na trhu již jen omezené množství, proto neváhejte. Víno je možné dále archivovat.

Prohlédnout

Zlatá medaile The Champagne & Sparkling wine World Championships 2019

Nejvyšší ocenění zlatou medailí ze světové soutěže 2019. Jemné perlení, ovocná vůně a nezapomenutelná chuť. Nesmí chybět při žádné příležitosti.

Prohlédnout

Dvě červená vína ze slunné Itálie

Vůně, slunce, moře, víno....to je Itálie. Atmosféru regionu Toscana si dopřejte ve vybraných vínech v dárkové krabici za zvýhodněnou cenu.

Prohlédnout

Blízko hranic, přesto neobjevené

2 bílá vína od našich nejbližších sousedů z Rakouska a Německa. Německá oblast Mosell a Rakouská oblast Weinviertel s největším fosilním útesem na světě.

Prohlédnout

Prosecco? Proč ne...

2 různá Prosecco, ke kterým Vám přidáme dárkovou krabičku za zvýhodněnou cenu. Chystáte se na návštěvu nebo návštěva k vám? Potřebujete rychlý, přitom reprezentativní dárek? Čeká vás oslava nebo si jen chcete zpříjemnit volné chvilky. Máme řešení....

Prohlédnout

BALÍČEK VÁNOČNÍ INSPIRACE

Balíček Vánoční inspirace vám ze Štědrodenního menu vykouzlí příjemný zážitek. Pokud tedy nečekáte zlaté prasátko. Provedeme Vás Štědrým dnem se sklenkou vína v ruce. S výběrem našich vín prožijete nejen tento den mnohem klidněji, ale ještě stihnete překvapit rodinu zajímavými kombinacemi pečlivě vybraných vín. Pojďte se těšit spolu s námi a připravit se již nyní.

Prohlédnout