Sleva! Cabernet Sauvignon - degustační balíček Zobrazit větší

Cabernet Sauvignon - degustační balíček

0401

New product

Z Moravy přes Itálii a Francii do Nového světa s odrůdou Cabernet Sauvignon.

Více informací

Objem 4,5l

1 330 Kč
s DPH

-148 Kč

1 478 Kč s DPH

296 Kč/l

Skladem

Ještě jste v letošním roce neměli možnost, čas nebo příležitost ochutnat Vaši oblíbenou odrůdu Cabernet Sauvignon? To nejtěžší jsme udělali za vás. Vybrali ty nejlepší Cabernet Sauvignony ze světa i z Moravy.

Odrůda je matkou vína, vinohrad otcem a ročník jeho osudem. Pozvěte své známé, kamarády nebo si jen sami pro sebe udělejte procházku vinohrady a okuste rozmanitost jedné odrůdy z různých koutů světa. Chile, Argentiny, Francie, Itálie a také Moravy.

Příjemné toulání a na zdraví.

Cabernet Sauvignon – odrůda vznikla pravděpodobně křížením Cabernet Franc x Sauvignon. Předpokládá se, že o její rozšíření v polovině 16.století se zasloužil kardinál Richelieu především v okolí Bordeaux, odkud odrůda pronikla do celého světa. Koncem 20.století se stala celosvětově nejmódnější modrou odrůdou. Je součástí i moravských vinic, byť osázená plocha touto odrůdou velmi malá.

Cabernet Sauvignon Limited Reserve - vinařství TerraMatern - Chile
Okouzlující víno temně rubínové barvy, s vyšším alkoholem a pevným taninem. Jednotlivé hrozny jsou ručně vybírány, čímž je dosaženo té nejvyšší kvality vína. Počet lahví je výrazně omezen. 

Cabernet Sauvignon Oack  Cask - vinařství Trapiche - ArgentinaSilné, extraktivní, řízné víno z divoké Argentinské přírody v okolí Mendozy. Jedno z prvních vinařství, které začalo se zavlažovacím systémem v provincii

Cabernet Sauvignon – vinařství La Forge Estate Paul Mas - Francie
Francouzský zástupce této odrůdy z oblasti Languedoc – Roussillon. Kávové tóny ve vůni vás skvěle naladí na přicházející dlouhé večery. Chuť černého bobulového ovoce, jemný tanin. Nic dalšího není potřeba.

Cabernet Sauvignon IGT – vinařství Ca di Rajo – Itálie
Itálie, Veneto, dlouhá rovina, lehký mořský vánek, slunce, vyzrálé sýry a Cabernet Sauvignon z tradičního rodinného vinařství.

Cabernet Sauvignon – vinařství Tetur – Morava

Přestože Vladimír Tetur nepatří již k malým vinařům, v přístupu jeho rodiny k vínu a vinařství se nic nezměnilo. Osobní přístup, vstřícnost a otevřenost, pečlivost a láska při výrobě každé lahve vína.

Cabernet Sauvignon – vinařství Réva Rakvice – Morava
Víno z nejteplejší moravské oblasti – Velkopavlovické, z viniční trati U Studánky, lahvově nazrálé, sametové, jemným taninem a dalším potenciálem ke zrání.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: