Livi Dubňany

Katalog

Vinařství
Cukernatost
Klasifikace

Informace

Novinky

Slevy

Nejprodávanější produkty

Livi Dubňany

Livi Dubňany  Je zde 1 produkt.

Společnost LIVI je na trhu již 15 let a svou činností navazuje na staleté tradice pěstování vinné révy a výroby vína na moravském Slovácku. Moderní technologie a sledování nejnovějších vinařských trendů velmi pomáhá vyrábět a prodávat kvalitní vína pod vlastní značkou. Že je tato cesta správná, ukazuje neustále se zvyšující zájem o tato vína a p...

Společnost LIVI je na trhu již 15 let a svou činností navazuje na staleté tradice pěstování vinné révy a výroby vína na moravském Slovácku. Moderní technologie a sledování nejnovějších vinařských trendů velmi pomáhá vyrábět a prodávat kvalitní vína pod vlastní značkou. Že je tato cesta správná, ukazuje neustále se zvyšující zájem o tato vína a přibývající spokojení zákazníci, kteří tím naplňují ideu sloganu:
Vína od Chytila Vás "chytí a nepustí.."

Vinice firmy o rozloze téměř 50 ha se nachází v Moravské vinařské oblasti, podoblast Slovácko a to na jižních svazích v katastrálním území Mutěnic na viniční trati Úlehle a jihovýchodních svazích katastrálního území Milotic s názvem viniční trati Šidleny.
 

Zobrazit
Zobrazuje se 1 – 1 z 1 položky
Zobrazuje se 1 – 1 z 1 položky